Rankų darbo pyragas Karališka Rožė
nuo 1992 metų 

Ilgametė šeimos tradicija

Pyragas Karališka Rožė - tai tris Karalių šeimos kartas jungianti tradicija, be kurios neįsivaizduojame savo švenčių bei jaukių šeimos susibūrimų jau  beveik 30 metų! Šis rankų darbo pyragas yra mielinis, kvepiantis tikru sviestu ir vanile, pagardintas aguonomis ir razinomis - burnoje tirpsta kaip liepų medus. Gerais dalykais norisi dalintis, tad savo šeimos tradiciją dovanojame Jums!

Ilgametė šeimos tradicija - mielinis pyragas su aguonomis ir razinomis - mūsų šeimoje gaminamas nuo 1992 metų. 

Pyragai yra pakuojami dovaninėje pakuotėje - kartono dėžutėje su skaidriu langeliu bei dekoratyvine kartono juosta, kuri, esant poreikiui, gali būti paruošta su individualiu dizainu. Ieškantiems skanios valgomos verslo dovanos siūlome pakuotę adaptuoti su įmonės logotipu, firminiu šūkiu ar sveikinimu. Tokia dovana neįpareigoja, yra tinkama įvairioms progoms, o galiojimo laikas - net 30 dienų. 


Šis mielinis pyragas su aguonomis ir razinomis nepalieka abejingų - jame sudėta tris Karalių šeimos kartas jungianti ilgametė tradicija, kurią palaikome ir puoselėjame. Įsitikiname, kad tai ką darome yra vertinga iš sugrįžtančių klientų, kuriems Karališka Rožė jau irgi tapo šventine šeimos ar jaukių susibūrimų tradicija. 

Pyragus kepame Trakuose. Norėdami užsisakyti sau ar kaip verslo dovaną kviečiame su mumis susisiekti puslapyje nurodytais kontaktais arba užpildant užklausą. Gavę Jūsų žinutę paruošime būtent Jums skirtą pyragų pasiūlymą.Su šilčiausiais linkėjimais, 

Karališka Rožė komanda - Agnė ir Mindaugas

 
 
 
 
Parašykite
Žemėlapis
Instagram