Dažniausiai užduodami klausimai

Kokio dydžio kepate pyragus?

Mūsų kepami pyragai yra 600 g. ir 1 kg svorio. Esant poreikiui atskiru užsakymu galime iškepti 2 kg dydžio pasirinkto skonio pyragą. Dėl užsakymo kviečiame rašyti uzsakymai@karaliskaroze.lt arba skambinti tel. 8 682 68998.

Koks yra pyrago galiojimo laikas?

Dėka kokybiškų ir natūralių produktų bei receptūros subtilybių pyrago galiojimo laikas yra net 30 dienų. Svarbu laikytis rekomenduojamų laikymo sąlygų - geriausia vėsioje vietoje iki 18 laipsn. temp.

Per kiek laiko pristatote pyragus?

Pyragų pristatymo laiką kviečiame pasirinkti užsakymo metu. Yra galimybė rinktis pristatymą artimiausiu metu iki 3 d.d. arba siūlomomis vėlesnemis datomis (planuojant progas ir pan.).

Kokie yra pyragų pristatymo būdai?

Dažniausiai pyragus siunčiame paštomatu - tai yra patikrintas ir saugus būdas, greitas pristatymas. Taip pat kviečiame rinktis ir pristatymą nurodytu adresu.

Ar galite pyragą nusiųsti kaip dovaną kitam žmogui?

Mielai džiuginame klientų artimuosius pasirūpindami šviežiausio pyrago siuntimu/pristatymu suderintomis sąlygomis. Pyragai yra pakuojami dailioje kartono dėžutėje su skaidriu langeliu, pridedama atvirutė su Jūsų asmeniniu linkėjimu 💌 Savo linkėjimą galite įrašyti užsakymo metu skiltyje "Papildoma informacija/sveikinimas jei siunčiama kaip dovana".